VW UP! 75 Move Up! BMT
VW UP! 75 Move Up! BMT egenskaber
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 840 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 172 km/t |
| Sidst synet | 11 jul 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 450 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10272
Velholdt VW Up! 1,0 75 Move Up med flot service historik og tidligere undervognsbehandlet!!
Musikstreaming via bluetooth
Navigation
Håndfrit til mobil
Aircondition
Sædevarme
højdejust. forsæder, el-sidespejle m/varme, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, aux tilslutning, isofix, tågelygter, airbag, abs, servo.
Alle service er udført ved samme forhandler hvor bilen også er købt fra ny
Seneste syn d 11-07-2025 ved km. 143.000 km. - evt. leveret nysynet forhør venligst nærmere i salgsafdelingen.
-
58.800 kr.
-
Kilometer149.000
-
Benzin23,8 km/l
-
1. reg07/2013
-
Modelår2014
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook