VW UP! 75 High Up! BMT
VW UP! 75 High Up! BMT egenskaber
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 840 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 172 km/t |
| Sidst synet | 10 feb 2026 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 450 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10274
Velholdt VW Up! 1,0 75 High Up! BMT 5d med flot service historik!
Fartpilot
Parkeringssensor (bag)
Sædevarme
Aircondition
Håndfrit til mobil
Musikstreaming via bluetooth
Navigation
Splitbagsæde
højdejust. førersæde, el-sidespejle m/varme, tågelygter, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, automatisk start/.stop, cd/radio, aux tilslutning, isofix, airbag, abs
Nysynet d. 10-02-2026 173.000 km
-
59.800 kr.
-
Kilometer176.000
-
Benzin23,8 km/l
-
1. reg05/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook