VW UP! 75 Groove Up! BMT
VW UP! 75 Groove Up! BMT egenskaber
| Farve | Sølv |
| Døre | 3 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 829 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 171 km/t |
| Sidst synet | 30 apr 2026 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 461 kg |
Beskrivelse
aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, aux tilslutning, NYSYNET 30.04.2026., den har rust ved tankdæksel derfor er den billig.
-
29.900 kr.
-
Kilometer226.000
-
Benzin23,8 km/l
-
1. reg07/2012
-
Modelår2013
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook