VW UP! 60 Move Up! BMT
VW UP! 60 Move Up! BMT egenskaber
| Farve | Orange |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 840 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 161 km/t |
| Sidst synet | 6 feb 2024 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 450 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10277
Velkommen til Gærum Auto - din bilforhandler siden 1969 ✅
Velholdt VW UP! 60 Move up! med flot service historik og tidligere undervognsbehandlet
Aircondition
Sædevarme
Navigation
Håndfrit til mobil
Musikstreaming via bluetooth
Tidligere undervognsbehandlet
fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, , cd/radio, aux tilslutning, dæktryksmåler, isofix, airbag, abs, servo.
Lev nysynet.
-
69.800 kr.
-
Kilometer81.000
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg02/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook