VW Transporter Lang 2,0 TDI BMT 150HK Van 6g
VW Transporter Lang 2,0 TDI BMT 150HK Van 6g egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 4 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.058 kg |
| Længde | 530 cm |
| Bredde | 190 cm |
| Højde | 247 cm |
| Tophastighed | 183 km/t |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| Sidst synet | 29 sep 2022 |
| Moment | 340 nm |
| Lasteevne | 967 kg |
| CO2 udledning | 188,0 g/km |
Beskrivelse
lang model
Anhængertræk, Tågelygter, LED kørelys, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Servo, Aircondition, AUX stik, Centrallås, Elruder for, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Kurvelys, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, ABS, Airbag, Dæktrykssensor, Startspærre, 6 gear, Diesel partikelfilter, Ikke ryger, Service overholdt, 1 ejer
-
189.900 kr.
-
Kilometer58.000
-
Diesel16,8 km/l
-
1. reg10/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift7.400 kr. pr. år
Del på Facebook