VW T-Roc TDi 150 Style DSG
VW T-Roc TDi 150 Style DSG egenskaber
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.340 kg |
| Længde | 423 cm |
| Bredde | 182 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 205 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Sidst synet | 14 feb 2025 |
| Moment | 340 nm |
| Lasteevne | 610 kg |
Beskrivelse
automatgear, alufælge, adaptiv fartpilot, bakkamera, læderrat, højdejust. førersæde, el-sidespejle m/varme, tågelygter, tagræling, træk, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, isofix, 6 airbags, auto hold, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
199.900 kr.
-
Kilometer123.000
-
Diesel23,8 km/l
-
1. reg03/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.800 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook