VW Polo TSi 90 Comfortline
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 8 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.002 kg |
| Længde | 397 cm |
| Bredde | 168 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 182 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 14 okt 2024 |
| Moment | 160 nm |
| Lasteevne | 578 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Fartpilot
• Apple carplay
• Fuldaut. klima
• Sædevarme
kørecomputer, bagagerumsdækken, højdejust. forsæder, splitbagsæde, el-sidespejle m/varme, mørktonede ruder i bag, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, android auto, apple carplay, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, isofix, airbag
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mads@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
74.700 kr.
-
Kilometer162.000
-
Benzin19,6 km/l
-
1. reg04/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift880 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk