VW Polo TSi 115 Highline DSG
VW Polo TSi 115 Highline DSG egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.090 kg |
| Længde | 405 cm |
| Bredde | 175 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.100 kg |
| Sidst synet | 28 maj 2025 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 570 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10283
Flot blåmetlic VW Polo 1,0 TSi 115 Highline DSG 5d!
Adaptiv fartpilot
15" alufælge,
apple carplay
Ambiente belysning
Automatgear
2 zone klima
Sædevarme
Musikstreaming via bluetooth
Håndfrit til mobil
Navigation via Apple CarPlay
Parkeringssensor for & bag
Regnsensor
App integration
Fin service historik
Multifunktionsrat, el-sidespejle m/varme, tågelygter, kørecomputer, bagagerumsdækken, højdejust. forsæder, splitbagsæde, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, 4x el-ruder, cd/radio, sd kortlæser, aux tilslutning, usb stik, isofix, automatisk start/stop, automatisk lys.
Synet d. 28-05-2025 ved km. 108.000 km - evt. leveret nysynet, forhør venligst i salgsafdelingen.
-
139.800 kr.
-
Kilometer133.000
-
Benzin22,9 km/l
-
1. reg08/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook