VW Polo TDi 95 Highline
VW Polo TDi 95 Highline egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 95 / 70 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.147 kg |
| Længde | 405 cm |
| Bredde | 175 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 185 km/t |
| Max påhæng | 1.100 kg |
| Sidst synet | 23 jan 2025 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 573 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10242
Velkommen til Gærum Auto - din bilforhandler siden 1969 ✅
Velholdt VW Polo 1.6 TDI 95 highline med flot service historik!
Træk
Ambiente belysning
Adaptiv fartpilot
2 zone klima
Parkeringssensor for + bag
App integration ( apple carplay, android auto )
Navigation via App
Musikstreaming via bluetooth
Håndfrit til mobil
El-sidespejle m/varme
Tågelygter
Fjernb. centrallås
Udv. temp. måler
4x el-ruder
Automatisk start/stop
Cd/radio
Sd kortlæser
Isofix
Automatisk lys
Multifunktionsrat
Splitbagsæde
Regnsensor
12 V
Usb stik.
Lev. nysynet.
-
124.800 kr.
-
Kilometer146.000
-
Diesel29,7 km/l
-
1. reg03/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.220 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook