VW Multivan TDi 150 Comfortline DSG kort
| Type | MPV |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.316 kg |
| Længde | 490 cm |
| Bredde | 190 cm |
| Højde | 199 cm |
| Tophastighed | 182 km/t |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| Sidst synet | 1 okt 2024 |
| Moment | 340 nm |
| Lasteevne | 684 kg |
!!!!!! DETTE ER EN 4 PERSONERS CAMPER MODEL !!!!!!
FOR YDERLIGERE INFO, RING DA PÅ TLF.NR. 98963244 TAK......
NU UDBYDES DENNE FINE OG VELKØRENDE CALIFORNIA OCEAN TIL SALG.
BILEN ER KLAR TIL SOMMERENS EVENTYR........ALT I CAMPER UDSTYR.....
AF UDSTYR KAN BLA. NÆVNES :
Automatgear 7 trins DSG, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, lædergearknob, pilotsæder m. armlæn, højdejust. forsæder, stofindtræk, justerbar lændestøtte, el-sidespejle m/varme, el-ruder, 2 zone klima, køl i handskerum, elektrisk kabinevarmer, motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, automatisk start/stop, regnsensor, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), bakkamera, træthedsregistrering, dæktryksmåler, sædevarme for, dab radio, apple carplay, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, automatisk lys, fuld led forlygter, tågelygter, led baglygter, kurvelys, mørktonede ruder i bag, ALT indfarvet, 4 airbags, antispin, esp, automatisk nødbremsesystem osv......
BEMÆRK:
SERVICE OVERHOLDT.......
KOM OG KIG, ELLER RING ENDELIG FOR YDERLIGERE INFO.......PS. MAILS BESVARES IKKE.......OBS. Se flere fine biler på wwwilbroauto.dk TIL DEN HELT RIGTIGE PRIS, TØR DU LA` VÆR ?.........
-
549.900 kr.
-
Kilometer86.000
-
Diesel14,8 km/l
-
1. reg01/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift4.920 kr. pr. 6 måneder