VW ID.7 Style Tourer
| Farve | Sølv |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.193 kg |
| Længde | 496 cm |
| Bredde | 186 cm |
| Højde | 155 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 457 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Super fin ID.7 Style, udover nedenstående udover kan også nævnes Travelassist, app opkobling til bl.a forvarmning af kabine fra mobil, IQ. lygter og omfattende ambiente belysning. Helt fantastisk langtursvogn med alt den plads og udstyr man kan ønske sig i en moderne stationcar.
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, delkunstlæderindtræk, el indst. førersæde m. memory, mørk loftbeklædning, massage i forsæder, digitalt cockpit, læderrat, el indst. forsæder, justerbar lændestøtte, ambiente belysning, bagagerumsdækken, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, kurvelys, svingbart træk (manuel) til 1000kg m /bremser ( kan vejes op til 1200kg ) og 750kg u/bremser, led kørelys, led baglygter, fuld led forlygter, matrix led forlygter, mørktonede ruder i bag, 3 zone klima, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, automatisk forvarmning af batteri, fuldaut. klima, el betjent bagklap, headup display, app integration, varme i rat, varmepumpe, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, fod betjent bagklap, trådløs mobilopladning, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, intelligent hastighedsassistent, esp, blindvinkelsassistent, auto hold, regnsensor, 360° kamera, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk lys, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4303
Forbehold for tastefejl
-
379.800 kr.
-
Kilometer23.240
-
1. reg09/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder