VW ID.5 Style
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.135 kg |
| Længde | 460 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 545 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 553 km
Batterikapacitet: 77,0 kWh
Energiforbrug: 164 (Wh/km)
Faceliftet ID.5 286 HK FORTSAT FABRIKSGARANTI TIL 30-08-2026
🔧 Udstyrshighlights
• Svingbart Træk - 1.000 kg på krogen
• Bakkamera
• Matrix-Beam lygter
• El-Bagklap
• Multifunktionslæderrat
• Ambiente belysning
• "Keyless Advanced"
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, delkunstlæderindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, 19" alufælge, glastag, fuld led forlygter, led kørelys, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (manuel), automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, nøglefri tænding, fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, android auto, apple carplay, dab radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), skiltegenkendelse, automatisk lys, antispin, esp, delalcantaraindtræk, ambiente belysning, el-klapbare sidespejle m/varme, led baglygter, matrix led forlygter, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, el betjent bagklap, navigation, håndfrit til mobil, regnsensor, træthedsregistrering, isofix, fjernlysassistent, airbag, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, alufælge, nøglefri adgang, elektrisk kabinevarmer
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
299.900 kr.
-
Kilometer20.000
-
1. reg08/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk