VW ID.4 Pro
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.149 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 541 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
VW ID.4 77 Pro 5d
✅ Highlights
• Delalcantara sæder
• Varme i rat
• Bakkamera
• Adaptiv fartpilot
• Blindvinkelassistent
• Nøglefri adgang og tænding
WLTP
• Elektrisk rækkevidde: 570km.
• AC ladning: 11kW.
• DC ladning: 175kW (max).
• Batteristørrelse: 77kWh.
• Vi udfører en batteritest af højvoltsbatteriet (SOH) på alle de elbiler vi sælger.
Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
Finansiering
Vi finansierer bilen både med og uden udbetaling – Kontakt os for et uforpligtende tilbud.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 4.900,-
24 mdr kun kr. 6.900,-
36 mdr kun kr. 9.400,-
48 mdr kun kr. 11.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 10 år eller har kørt i alt 200.000 km (det der kommer først).
Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
98272000
www.pjautovadum.dk
salg@pjautovadum.dk
ÅBNINGSTIDER: Man - Fre 07.30-17:00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, delalcantaraindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, tagræling, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, android auto, internet, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, esp, antispin, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, stemmebetjening, automatisk nødassistent, elektrisk kabinevarmer, vognbaneassistent
-
298.800 kr.
-
Kilometer100
-
1. reg10/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder