VW ID.3 Style
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 231 / 170 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.845 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Lasteevne | 435 kg |
| Batteristørrelse | 59,0 kWh |
Bemærk bilen er dansk fra ny og er omfattet af den 5 årige garanti !
Super fin id.3 - Bemærk det er modellen med lidt flere HK så den er lidt sjovere i hverdagen, super velkørende vogn, bilen har bl.a IQ.light ( Matrix lys, massere moderne førerassistenter og trådløs carplay.
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, mørk loftbeklædning, digitalt cockpit, læderrat, ambiente belysning, bagagerumsdækken, stofindtræk, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, kurvelys, led kørelys, led baglygter, matrix led forlygter, mørktonede ruder i bag, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, 4x el-ruder, automatisk forvarmning af batteri, fuldaut. klima, 2 zone klima, varme i rat, fjernb. centrallås, app integration, varmepumpe, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, trådløs mobilopladning, manuel forvarmning af batteri, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, intelligent hastighedsassistent, esp, auto hold, regnsensor, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk lys, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4299
Forbehold for tastefejl
-
239.800 kr.
-
Kilometer26.333
-
1. reg01/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder