VW ID.3 Pro Performance
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.794 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 466 kg |
| Batteristørrelse | 58,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 422 km
Batterikapacitet: 58,0 kWh
Energiforbrug: 156 (Wh/km)
OBS: Facelifted model med 12″ central skærm med nyere software
Udstyrshighlights
• Adaptiv fartpilot
• Bakkamera
• Fjernlysassistent - Matrix-Beam
• Sædevarme
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, matrix led forlygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, sædevarme, udv. temp. måler, aut. nedbl. bakspejl, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, navigation, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
204.900 kr.
-
Kilometer24.000
-
1. reg09/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk