Voyah Free Noir
| Farve | Hvid |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 489 / 360 |
| Airbags | 5 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.340 kg |
| Længde | 491 cm |
| Bredde | 195 cm |
| Højde | 165 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Moment | 720 nm |
| Lasteevne | 605 kg |
| Batteristørrelse | 100,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 500 km
Batterikapacitet: 100,0 kWh
Energiforbrug: 202 (Wh/km)
DENNE BIL ER PÅ VEJ HJEM.
5 Års Fabriksgaranti
🔧 Highlights
• Adaptiv fartpilot med køassist
• 360° kamera og parkeringssensorer (for + bag)
• Kameraovervågning til børn på bagsædet
• Luftundervogn med justérbar affjedring
• Panorama glastag med lysdæmpning
• Læderinteriør med elektrisk justerbare sportssæder m. ventilation, varme og massage
• Dynaudio premium lydsystem
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, massage i forsæder, 20" alufælge, glastag, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, sædekøling, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, 360° kamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold, esp, antispin, regnsensor, bakkamera, trafikkamera, luftundervogn
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
399.800 kr.
-
Kilometer98
-
1. reg02/2026
-
Modelår2026
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk