Volvo V40 D2 120 Kinetic
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 8 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.292 kg |
| Længde | 437 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 144 cm |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 30 aug 2024 |
| Moment | 280 nm |
| Lasteevne | 688 kg |
🔧 Highlights
• 2 zone klima
• Fartpilot
• Sædevarme
• Multifunktionsrat
kørecomputer, bagagerumsdækken, læderrat, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, 16" alufælge, el-sidespejle, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, regnsensor, dæktryksmåler, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, automatisk nødassistent
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
82.900 kr.
-
Kilometer173.000
-
Diesel31,3 km/l
-
1. reg11/2016
-
Modelår2017
-
Grøn afgift520 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk