Toyota Aygo
Toyota Aygo egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | Sedan |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 68 / 50 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 825 kg |
| Længde | 341 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 2 jun 2025 |
| Moment | 93 nm |
| Lasteevne | 375 kg |
Beskrivelse
alufælge, stofindtræk, splitbagsæde, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, cd/radio, aux tilslutning, airbag, antispin, esp
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
29.900 kr.
-
Kilometer190.000
-
Benzin22,2 km/l
-
1. reg10/2009
-
Modelår2009
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bilgården Hostrup A/S
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk
Del på Facebook