Toyota Aygo VVT-i x-cite
Toyota Aygo VVT-i x-cite egenskaber
| Farve | Rød |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 69 / 51 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 880 kg |
| Længde | 343 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 26 nov 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 360 kg |
Beskrivelse
alufælge, vinterhjul, aircondition, udv. temp. måler, el-ruder, esp, 6 airbags, antispin, isofix, bakkamera
-
69.000 kr.
-
Kilometer89.000
-
Benzin26,3 km/l
-
1. reg11/2017
-
Modelår2015
-
Grøn afgift700 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook