Suzuki Ignis Dualjet Club
Suzuki Ignis Dualjet Club egenskaber
| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 900 kg |
| Længde | 370 cm |
| Bredde | 166 cm |
| Højde | 160 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Sidst synet | 7 jun 2024 |
| Moment | 120 nm |
| Lasteevne | 430 kg |
Beskrivelse
træk, bakkamera, navigation, apple carplay, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, fuldaut. klima, sædevarme, 4x el-ruder, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, læderrat, højdejust. førersæde, alufælge, el-sidespejle m/varme, mørktonede ruder i bag, tagræling, 6 airbags, esp, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte
-
89.900 kr.
-
Kilometer96.000
-
Benzin21,7 km/l
-
1. reg06/2018
-
Modelår2017
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook