Suzuki Baleno Dualjet mHybrid Exclusive
Suzuki Baleno Dualjet mHybrid Exclusive egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 990 kg |
| Længde | 400 cm |
| Bredde | 175 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 9 apr 2026 |
| Moment | 120 nm |
| Lasteevne | 415 kg |
Beskrivelse
aftageligt træk, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, håndfrit til mobil, bakkamera, fuldaut. klima, fartpilot, nøglefri adgang, nøglefri tænding, sædevarme, læderrat, højdejust. førersæde, alufælge, el-sidespejle, xenonlys, fjernb. centrallås, 6 airbags, automatisk nødassistent, nummerplade gebyr 1180kr, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte, Åbent alle hverdage 7.30-17.30 Lørdag og søndag 13-16
-
84.900 kr.
-
Kilometer136.000
-
Benzin25,6 km/l
-
1. reg02/2020
-
Modelår2018
-
Grøn afgift700 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook