Skoda Octavia TSi 150 Style Combi DSG
Skoda Octavia TSi 150 Style Combi DSG egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.292 kg |
| Længde | 466 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 212 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 11 feb 2026 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 570 kg |
Beskrivelse
automatgear, træk, apple carplay, android auto, håndfrit til mobil, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), regnsensor, tågelygter, el-sidespejle, højdejust. førersæde, alufælge, tagræling, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, 4x el-ruder, isofix, 6 airbags, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
119.900 kr.
-
Kilometer139.000
-
Benzin20 km/l
-
1. reg02/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook