Skoda Octavia TSi 150 Business Line Combi DSG
Skoda Octavia TSi 150 Business Line Combi DSG egenskaber
| Farve | Hvid |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.354 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 214 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 16 feb 2026 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 533 kg |
Beskrivelse
automatgear, fuld led forlygter, aftageligt træk, adaptiv fartpilot, parkeringssensor (bag), apple carplay, android auto, håndfrit til mobil, digitalt cockpit, læderrat, højdejust. førersæde, kørecomputer, alufælge, el-sidespejle m/varme, tagræling, 2 zone klima, fjernb. centrallås, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, 4x el-ruder, isofix, 6 airbags, esp, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
189.900 kr.
-
Kilometer86.000
-
Benzin21,6 km/l
-
1. reg01/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook