Skoda Octavia TDi 150 Style Combi DSG
| Farve | Grå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.274 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 213 km/t |
| Sidst synet | 11 feb 2025 |
| Moment | 340 nm |
| Lasteevne | 670 kg |
🚘 Skoda Octavia 2,0 TDi 150 Style Combi DSG 🚘
✅ Highlights
• El-soltag
• Aftageligt træk
• El betjent bagklap
• Aftageligt træk
• Fuld aut. 2-zone klima
• Adaptiv fartpilot
• Bakkamera
• El-klapbare sidespejle m/varme
• Navigation
• Nøglefri tænding
🚘 Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
💵 Finansiering
Vi finansierer bilen både med og uden udbetaling – Kontakt os for et uforpligtende tilbud.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 3.900,-
24 mdr kun kr. 6.700,-
36 mdr kun kr. 8.900,-
48 mdr kun kr. 10.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 20 år eller har kørt i alt 250.000 km (det der kommer først).
🚗 Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
🟢 Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
📱98272000
💻 www.pjautovadum.dk
📧 salg@pjautovadum.dk
🕓 ÅBNINGSTIDER: Man – Fre 07.30-17.00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, 17" alufælge, el-soltag, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led baglygter, tagræling, aftageligt træk, automatgear, ratgearskifte, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), isofix, esp, antispin
-
109.900 kr.
-
Kilometer217.000
-
Diesel21,7 km/l
-
1. reg05/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift1.980 kr. pr. 6 måneder