Skoda Octavia TDi 150 Business Line+ Celebration Combi DSG
Skoda Octavia TDi 150 Business Line+ Celebration Combi DSG egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.461 kg |
| Tophastighed | 213 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Sidst synet | 25 apr 2024 |
| Moment | 340 nm |
| Lasteevne | 465 kg |
Beskrivelse
automatgear, aftageligt træk, adaptiv fartpilot, apple carplay, android auto, håndfrit til mobil, parkeringssensor (bag), kørecomputer, læderrat, højdejust. forsæder, alufælge, el-sidespejle m/varme, tagræling, mørktonede ruder i bag, 2 zone klima, fjernb. centrallås, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, udv. temp. måler, 4x el-ruder, regnsensor, isofix, 6 airbags, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
199.900 kr.
-
Kilometer78.000
-
Diesel25 km/l
-
1. reg05/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift1.690 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook