Skoda Kamiq TSi 115 Style DSG
Skoda Kamiq TSi 115 Style DSG egenskaber
| Farve | Grøn |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.251 kg |
| Længde | 424 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 155 cm |
| Tophastighed | 193 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 8 aug 2024 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 483 kg |
Beskrivelse
automatgear, fuld led forlygter, apple carplay, android auto, bakkamera, parkeringssensor (bag), adaptiv fartpilot, kørecomputer, højdejust. førersæde, alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tagræling, svingbart træk (elektrisk), 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, 6 airbags, vognbaneassistent, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
159.900 kr.
-
Kilometer148.000
-
Benzin22,4 km/l
-
1. reg08/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook