Skoda Fabia TSi 110 Ambition DSG
Skoda Fabia TSi 110 Ambition DSG egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.165 kg |
| Længde | 400 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 194 km/t |
| Max påhæng | 1.100 kg |
| Sidst synet | 18 feb 2025 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 455 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10268
Velholdt 1 ejers Skoda Fabia Ambition DSG med flot servicehistorik!
Automatgear
Sædevarme
Træk
Fuldaut. klima
Fartpilot
Parkeringssensor (bag)
Håndfrit til mobil
Musikstreaming via bluetooth,
bagagerumsdækken, el-sidespejle m/varme, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, automatisk start/stop, sd kortlæser, regnsensor, isofix.
Lev nysynet.
-
104.800 kr.
-
Kilometer148.000
-
Benzin23,4 km/l
-
1. reg03/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook