Skoda Fabia TSi 110 Active Combi DSG
Skoda Fabia TSi 110 Active Combi DSG egenskaber
| Farve | Hvid |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.178 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 199 km/t |
| Max påhæng | 1.100 kg |
| Sidst synet | 12 jun 2024 |
| Moment | 174 nm |
| Lasteevne | 455 kg |
Beskrivelse
automatgear, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, håndfrit til mobil, parkeringssensor (bag), højdejust. førersæde, el-sidespejle, træk, el-ruder, 6 airbags, Pava behandlet, fartpilot, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
129.900 kr.
-
Kilometer74.000
-
Benzin21,7 km/l
-
1. reg06/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook