Skoda Fabia Classic
Skoda Fabia Classic egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 54 / 40 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.000 kg |
| Længde | 396 cm |
| Bredde | 165 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 151 km/t |
| Max påhæng | 800 kg |
| Sidst synet | 11 feb 2025 |
| Moment | 106 nm |
| Lasteevne | 525 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10232
Velkommen til Gærum Auto - din bilforhandler siden 1969 ✅
Skoda Fabia kun kørt km 88.000
Fjernb. centrallås
Højdejust. førersæde
Splitbagsæde
Tågelygter
El-ruder
Cd/radio
Airbag
Servicebog medfølger
Synet d. 11-02-2025 ved km. 81.000 km
*** KUN SALG TIL C.V.R. NUMMER/ SÆLGES ENGROS UDEN GARANTI ***
-
19.800 kr.
-
Kilometer88.000
-
Benzin16,9 km/l
-
1. reg03/2007
-
Modelår2007
-
Grøn afgift1.290 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook