Skoda Enyaq iV
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 148 / 109 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.875 kg |
| Længde | 465 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Moment | 220 nm |
| Lasteevne | 595 kg |
| Batteristørrelse | 51,0 kWh |
Super fin Enyaq 50 - velkørende og rummelig familiebil.
kørecomputer, multifunktionsrat, delkunstlæderindtræk, digitalt cockpit, læderrat, ambiente belysning, bagagerumsdækken, stofindtræk, alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, led baglygter, elektrisk kabinevarmer, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent ( obs! skal tilkøbes via On-board store ) , fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, app integration, aut. nedbl. bakspejl, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, intelligent hastighedsassistent, esp, auto hold, regnsensor, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, vognbaneassistent, stemmebetjening, automatisk nødbremsesystem
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4280
Forbehold for tastefejl
-
184.800 kr.
-
Kilometer21.640
-
1. reg10/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder