Skoda Citigo MPi 60 Ambition
Skoda Citigo MPi 60 Ambition egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 934 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 143 cm |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Sidst synet | 24 jan 2024 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 356 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10251
Velkommen til Gærum Auto - din bilforhandler siden 1969 ✅
Fin 1 ejers Skoda Citigo 1,0 MPi 60 Ambition 5d med sædevarme & aircondition!
Sædevarme
Aircondition
Musikstreaming via bluetooth
håndfrit til mobil
Navigation
Multifunktionsrat
Højdejust. førersæde
Splitbagsæde
El-sidespejle m/varme
Led kørelys
Nøglefri adgang
Aux tilslutning
Isofix
Automatisk lys.
Lev nysynet.
-
79.800 kr.
-
Kilometer56.000
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg01/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook