Skoda Citigo 1,0 MPI Active 60HK 3d
Skoda Citigo 1,0 MPI Active 60HK 3d egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.563 cm |
| Bredde | 1.641 cm |
| Højde | 1.485 cm |
| Tophastighed | 161 km/t |
| Sidst synet | 23 aug 2024 |
Beskrivelse
Brugtbil
-
Kontakt for pris
-
Kilometer150.779
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg08/2014
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook