Seat Mii 1,0 Style 60HK 5d
Seat Mii 1,0 Style 60HK 5d egenskaber
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 940 kg |
| Længde | 3.557 cm |
| Bredde | 1.641 cm |
| Højde | 1.478 cm |
| Tophastighed | 161 km/t |
| Sidst synet | 18 dec 2023 |
| Moment | 92 nm |
| Lasteevne | 350 kg |
Beskrivelse
Aircondition, AUX stik, Elruder for, Radio, Servo, Indfarvede kofangere, Bagagerumsdækken, Kopholder, Stofindtræk, ABS, Airbag, ESP, Startspærre, Service overholdt, Nysynet
-
39.900 kr.
-
Kilometer245.000
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg09/2013
-
Modelår2013
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook