Seat Ibiza TSi 110 FR DSG
Seat Ibiza TSi 110 FR DSG egenskaber
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.063 kg |
| Længde | 406 cm |
| Bredde | 178 cm |
| Højde | 143 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 1.100 kg |
| Sidst synet | 20 aug 2025 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 617 kg |
Beskrivelse
Flot og velholdt Seat Ibiza FR
Bilen har en grøn wrap og er hvid under.
Den har fået et pift af diffusere og skørter og det originale medfølger
🟠Vi giver 1 års garanti på bilen, med mulighed for tilkøb af flere år🟠
🟠DSG/automatgear
🟠Klima
🟠Digital instrumentering
🟠Fartpilot
🟠Apple carplay & android auto
🟠Finansiere bilen for kun 2000,- pr md UDEN udbetaling
🟠Vi tager gerne din bil i bytte
kørecomputer, multifunktionsrat, digitalt cockpit, læderrat, højdejust. førersæde, automatgear, 2 zone klima, udv. temp. måler, sædevarme, airbag, esp, regnsensor, automatisk lys, splitbagsæde, stofindtræk, 18" alufælge, fartpilot, fjernb. centrallås, ratgearskifte, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, isofix
-
149.900 kr.
-
Kilometer59.000
-
Benzin20,4 km/l
-
1. reg06/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook