Renault Master T33 L2H2 2,3 DCI start/stop 145HK Van 6g
Renault Master T33 L2H2 2,3 DCI start/stop 145HK Van 6g egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 145 / 107 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.300 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.013 kg |
| Længde | 5.548 cm |
| Bredde | 2.070 cm |
| Højde | 2.749 cm |
| Tophastighed | 152 km/t |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| Sidst synet | 1 dec 2023 |
| Moment | 360 nm |
| Lasteevne | 1.287 kg |
| CO2 udledning | 183,0 g/km |
Beskrivelse
Anhængertræk, Aircondition, CD / radio, Centrallås, Elruder for, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Parkeringssensor bag, Radio, Servo, Sædevarme for, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Stofindtræk, ABS, Airbag, ESP, Diesel partikelfilter
-
89.900 kr.
-
Kilometer114.000
-
Diesel14,3 km/l
-
1. reg01/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift8.620 kr. pr. år
Del på Facebook