Renault Kangoo L1 1,5 Blue DCi 95HK Van 6g
Renault Kangoo L1 1,5 Blue DCi 95HK Van 6g egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 4 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 95 / 70 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.496 kg |
| Længde | 4.486 cm |
| Bredde | 2.159 cm |
| Højde | 1.864 cm |
| Tophastighed | 164 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 25 apr 2025 |
| Lasteevne | 529 kg |
| CO2 udledning | 137,0 g/km |
Beskrivelse
3 sæder
Anhængertræk, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Aircondition, Elruder for, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Køl i handskerum, Multifunktionsrat, Radio, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, LED kørelys, Tonede ruder, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Selealarm, Startspærre, 6 gear, Diesel partikelfilter, Ikke ryger, Service overholdt
-
119.900 kr.
-
Kilometer58.000
-
Diesel23,3 km/l
-
1. reg04/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift3.600 kr. pr. år
Del på Facebook