Renault Kadjar TCe 130 Zen
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.281 kg |
| Længde | 445 cm |
| Bredde | 184 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 192 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 27 sep 2024 |
| Moment | 205 nm |
| Lasteevne | 572 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Fartpilot
• Parkeringssensor for & bag
• Sædevarme
• Fjernlysassistent
• Vognbaneassistent
kørecomputer, bagagerumsdækken, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, el-klapbare sidespejle, mørktonede ruder i bag, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, sædevarme, udv. temp. måler, aut. nedbl. bakspejl, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), regnsensor, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, fjernlysassistent, antispin, esp, vognbaneassistent, 17" alufælge, led kørelys
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
94.900 kr.
-
Kilometer157.000
-
Benzin17,9 km/l
-
1. reg09/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift1.290 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk