Peugeot Boxer 335 BlueHDi 165 L3H2 Ultimate
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 165 / 121 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.200 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.935 kg |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| Moment | 370 nm |
| Lasteevne | 1.565 kg |
!!!!!! FIN KASSEVOGN MED GOD OPBYGNING !!!!!!
FOR YDERLIGERE INFO, RING DA PÅ TLF.NR. 98963244 TAK........
NU UDBYDES DENNE STÆRKE BOXER MED GODT UDSTYR TIL SALG.......
AF UDSTYR KAN BLA. NÆVNES:
Fuldaut. klima, kørecomputer, infocenter, multifunktionsrat, læderrat, lædergearknob/greb, højdejust. førersæde m. armlæn, sædevarme, dobb.pass.sæde, stofindtræk, el-klapbare sidespejle m/varme, el-ruder, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, motorkabinevarmer, radio, håndfrit til mobil, navigation (TOM TOM), parkeringssensor (bag), bakkamera, dæktryksmåler, regnsensor, automatisk lys, led kørelys, tågelygter, db. airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, træk TIL 2500 KG. m. bremser osv .......
BEMÆRK:
STÆRK KASSEVOGN MED GODT UDSTYR.......
SERVICE OVERHOLDT......
FORSTÆRKET UNDERVOGN M. LUFTPUDER.......
PERFEKT BIL TIL " HÅNDVÆRKEREN ".......
KOM OG KIG, ELLER RING ENDELIG FOR YDERLIGERE INFO......PS. MAILS BESVARES IKKE......OBS. Se flere fine biler på wwwilbroauto.dk TIL DEN HELT RIGTIGE PRIS, TØR DU LA` VÆR ?.......
-
159.900 kr.
-
Kilometer76.000
-
Diesel13,4 km/l
-
1. reg07/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift5.420 kr. pr. 6 måneder