Peugeot 108 e-VTi 72 Allure+
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 72 / 53 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 915 kg |
| Længde | 348 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 29 jul 2024 |
| Moment | 93 nm |
| Lasteevne | 325 kg |
🔧 Highlights
• Bakkamera
• Sædevarme
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, bagagerumsdækken, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, alufælge, el-sidespejle, led kørelys, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, bakkamera, automatisk lys, airbag, antispin, esp
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: simon@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
99.900 kr.
-
Kilometer23.000
-
Benzin29,7 km/l
-
1. reg07/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift640 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk