Opel Vivaro L2H1 1,6 CDTI Edition 115HK Van
Opel Vivaro L2H1 1,6 CDTI Edition 115HK Van egenskaber
| Farve | Rød |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.843 kg |
| Længde | 5.182 cm |
| Bredde | 1.904 cm |
| Højde | 2.497 cm |
| Tophastighed | 168 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 4 mar 2025 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 1.147 kg |
Beskrivelse
Engros Cvr nr, synet 4/3-2025, lang model L2H1
Afhentning, Anhængertræk, CD / radio, Elruder for, El-spejle, Fjernbetjent centrallås, Servo, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Stofindtræk, ABS, Airbag, Startspærre, Diesel partikelfilter
-
29.900 kr.
-
Kilometer314.000
-
Diesel15,4 km/l
-
1. reg01/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift8.080 kr. pr. år
Del på Facebook