Opel Mokka T 130 Edition+ aut.
Opel Mokka T 130 Edition+ aut. egenskaber
| Farve | Rød |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.195 kg |
| Længde | 415 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Moment | 230 nm |
| Lasteevne | 648 kg |
Beskrivelse
automatgear, android auto, apple carplay, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), aftageligt træk, læderrat, højdejust. førersæde, alufælge, fuld led forlygter, led baglygter, 2 zone klima, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, håndfrit til mobil, isofix, 6 airbags, auto hold, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
184.900 kr.
-
Kilometer37.000
-
Benzin20,5 km/l
-
1. reg03/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook