Opel Mokka-e Elegance
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.498 kg |
| Længde | 415 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 517 kg |
| Batteristørrelse | 45,0 kWh |
Super fin Opel Mokka-e , Bemærk med 3 faset ladning samt varmepumpe. Fremtræder i flot stand inde som ude. Muligvis for app opkobling til bl.a forvarmning af kabine.
kørecomputer, multifunktionsrat, digitalt cockpit, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, 16" alufælge, el-sidespejle m/varme, led kørelys, led baglygter, fuld led forlygter, nøglefri tænding, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, fuldaut. klima, varme i rat, fjernb. centrallås, fartpilot, app integration, varmepumpe, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, håndfrit til mobil, dab radio, træthedsregistrering, esp, auto hold, regnsensor, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening, automatisk lys
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4316
Forbehold for tastefejl
-
139.800 kr.
-
Kilometer8.366
-
1. reg08/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder