Opel Frontera Edition
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 113 / 83 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Længde | 439 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 166 cm |
| Tophastighed | 145 km/t |
| Max påhæng | 350 kg |
| Batteristørrelse | 43,8 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 305 km
Batterikapacitet: 43,8 kWh
Energiforbrug: 176 (Wh/km)
FLERE PÅ VEJ HJEM! RING I FORVEJEN!
🔧 Udstyrshighlights
• Fartpilot
• Aircondition
• Navigation¨
• Parkeringssensor bag & for
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, 16" alufælge, dobbelt bagagerumsbund, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, isofix, automatisk lys, airbag, esp, antispin
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
169.800 kr.
-
Kilometer3.900
-
1. reg04/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk