Opel Combo-e Life Elegance+ L2
| Farve | Sort |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.813 kg |
| Længde | 475 cm |
| Bredde | 192 cm |
| Højde | 188 cm |
| Tophastighed | 135 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 507 kg |
| Batteristørrelse | 45,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 264 km
Batterikapacitet: 45,0 kWh
Energiforbrug: 211 (Wh/km)
🔧 Highlights
NY MODEL -
• Digitalt cockpit
• Fartpilot
• Fjernlysassistent
• Android auto/Apple carplay
• Fuldaut. klima
Kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, bagagerumsdækken, el-sidespejle, fuld led forlygter, automatgear, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, træthedsregistrering, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, elektrisk parkeringsbremse, led kørelys, fuldaut. klima, nøglefri tænding, isofix, fjernlysassistent, automatisk lys.
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
219.900 kr.
-
Kilometer1.528
-
1. reg01/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk