Opel Astra CDTi 110 Enjoy Sports Tourer
| Farve | Grå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.503 kg |
| Længde | 470 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 1.403 kg |
| Sidst synet | 9 dec 2024 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 367 kg |
🚘 Opel Astra 1,6 CDTi 110 Enjoy Sports Tourer 5d 🚘
✅ Highlights
• Multifunktionsrat
• El-sidespejle
• Varme i rat
• El-ruder
• Fuld aut. 2-zone klima
• Parkeringssensor bag
• Aut. lys
🚘 Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
💵 Finansiering
Vi finansierer bilen både med og uden udbetaling – Kontakt os for et uforpligtende tilbud.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 3.900,-
24 mdr kun kr. 6.700,-
36 mdr kun kr. 8.900,-
48 mdr kun kr. 10.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 20 år eller har kørt i alt 250.000 km (det der kommer først).
🚗 Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
🟢 Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
📱98272000
💻 www.pjautovadum.dk
📧 salg@pjautovadum.dk
🕓 ÅBNINGSTIDER: Man – Fre 07.30-17.00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, led kørelys, tagræling, varme i rat, aircondition, fuldaut. 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, parkeringssensor (bag), skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, esp, antispin, automatisk nødbremsesystem, stemmebetjening
-
59.900 kr.
-
Kilometer205.000
-
Diesel27,8 km/l
-
1. reg08/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift930 kr. pr. 6 måneder