Nissan Qashqai 1,2 Dig-T Tekna+ 115HK 5d 6g
Nissan Qashqai 1,2 Dig-T Tekna+ 115HK 5d 6g egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.394 cm |
| Bredde | 1.806 cm |
| Højde | 1.590 cm |
| Tophastighed | 185 km/t |
| Max påhæng | 674 kg |
| Sidst synet | 28 jan 2025 |
Beskrivelse
DANMARKS BILLIGSTE
TEKNA model med alt udstyr+Træk og undervognsbehandlet
NYE BREMSER OVERALT NYSYNET
Superstand
18" Alufælge, Anhængertræk, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Tågelygter, Xenon lygter, 12V udtag, Bakkamera, Bluetooth, El komfortsæder, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Servo, Sædevarme for, Læderkabine, Kopholder, Glastag, Læderrat, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Isofix, Skiltegenkendelse, 6 gear, Ikke ryger, Leveres nysynet, Service overholdt, Undervognsbehandlet
-
119.900 kr.
-
Kilometer104.500
-
Benzin17,9 km/l
-
1. reg01/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift3.260 kr. pr. år
DK Autoservice
Grundtvigsvej 76
9900 Frederikshavn
CVR : 10004888
98482617
20708141
salg@dk-autoservice.dk
Grundtvigsvej 76
9900 Frederikshavn
CVR : 10004888
98482617
20708141
salg@dk-autoservice.dk
Del på Facebook