Mini Cooper SE
| Farve | Sølv |
| Type | Sedan |
| Døre | 3 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 184 / 135 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.340 kg |
| Længde | 385 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 270 nm |
| Lasteevne | 435 kg |
| Batteristørrelse | 28,9 kWh |
Super flot og fed Cooper SE!
Hightlights:
• Sort kontrasttag
• Sorte sidespejle og fælge
• Sorte sportssæder (med skydbar lårstøtte)
• Trådløs CarPlay
• App-opkobling (bl.a. forvarmning af kabine)
• Fræk og charmerende livsnyderbil
Fuld udstyrsliste:
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderindtræk, mørk loftbeklædning, digitalt cockpit, læderrat, ambiente belysning, bagagerumsdækken, 16" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, led baglygter, fuld led forlygter, nøglefri tænding, udv. temp. måler, fjernb. centrallås, fartpilot, fuldaut. klima, 2 zone klima, app integration, varmepumpe, nøglefri adgang, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, trådløs mobilopladning, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, esp, auto hold, regnsensor, videoovervågning, automatisk lys, bakkamera, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, fjernlysassistent, vognbaneassistent
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4251
Forbehold for tastefejl
-
154.800 kr.
-
Kilometer19.173
-
1. reg10/2023
-
Modelår2022