MG 4 Luxury
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.685 kg |
| Længde | 429 cm |
| Bredde | 184 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 500 kg |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 448 kg |
| Batteristørrelse | 61,7 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 435 km
Batterikapacitet: 61,7 kWh
Energiforbrug: 166 (Wh/km)
Udstyrshighlights
• Digitalt cockpit
• Sædevarme
• 360° kamera
• Adaptiv fartpilot
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, el indst. førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, el-sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, dab radio, android auto, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, usb-a tilslutning, usb-c tilslutning, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, dæktryksmåler
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
146.900 kr.
-
Kilometer21.000
-
1. reg12/2022
-
Modelår2022
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk