Mercedes-Benz Vito 109 Lang 2,2 CDI 95HK Van 6g
Mercedes-Benz Vito 109 Lang 2,2 CDI 95HK Van 6g egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 95 / 70 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.200 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.971 kg |
| Længde | 475 cm |
| Bredde | 190 cm |
| Højde | 190 cm |
| Tophastighed | 153 km/t |
| Max påhæng | 1.830 kg |
| Sidst synet | 1 feb 2024 |
| Lasteevne | 799 kg |
Beskrivelse
Engros til CVR nr
Anhængertræk, CD / radio, Elruder for, Fjernbetjent centrallås, Servo, Stofindtræk, ABS, Airbag, Startspærre, 6 gear, Afhentning
-
9.900 kr.
-
Kilometer304.000
-
Diesel11,1 km/l
-
1. reg08/2010
-
Modelår2010
-
Grøn afgift15.360 kr. pr. år
Del på Facebook