Mercedes-Benz EQB250 AMG Line
| Farve | Grå |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.110 kg |
| Længde | 468 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 167 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 11 okt 2023 |
| Moment | 385 nm |
| Lasteevne | 410 kg |
| Batteristørrelse | 66,5 kWh |
Super fin EQB250 AMG-line.
Highlights:
• Udvidet garanti til december 2027
• Første indregistrering: 28-12-2022
• Adaptiv fartpilot
• Keyless Go
• 360° kamera
• Nightpakke
Fuld udstyrsliste:
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, delkunstlæderindtræk, mørk loftbeklædning, digitalt cockpit, læderrat, ambiente belysning, bagagerumsdækken, el-justerbar lændestøtte, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, led baglygter, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, adaptiv fartpilot med kø-assistent, nøglefri tænding, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, el betjent bagklap, app integration, nøglefri adgang, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, fod betjent bagklap, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, håndfrit til mobil, træthedsregistrering, intelligent hastighedsassistent, esp, blindvinkelsassistent, auto hold, regnsensor, 360° kamera, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk lys, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening, træk ej muligt.
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4481
Forbehold for tastefejl
-
264.800 kr.
-
Kilometer68.000
-
1. reg12/2022
-
Modelår2022